Відгуки

Клієнти говорять про нас

 1. ВІКТОР КАШИЦЬКИЙ


  Дата: 27.12.2018 | Послуга: Переклади

  ТОВ "Мега Маркетинг" займається маркетингом і рекламою не тільки на українському ринку, але і на зарубіжних. У процесі підготовки до виставки в США нашому клієнту потрібен був переклад сайту на англійську мову. Ми провели ретельний відбір компаній, які надають послуги перекладу, і зробили свій вибір на користь BB System Ltd. І ми, і наш клієнт залишилися задоволені якістю, швидкістю та вдумливим ставленням перекладача до проекту. Наявний у клієнта словничок технічних термінів був успішно використаний і розширений. Ціна влаштувала обидві сторони, так як був обраний варіант оплати не за кількість знаків, а за картку товару.

  Обов'язково будемо ще звертатися в BB System Ltd. з приводу перекладів. Приємно мати справу з надійними партнерами.


 2. ОКСАНА БЕВЗЮК

  АДВОКАТ
  Дата: 27.12.2018 | Послуга: Переклади

  У моїй адвокатській практиці все частіше з'являється необхідність у перекладах на англійську мову установчих документів підприємств та з англійської на українську мову договірної документації. Компанія BB System Ltd. виконує переклади дуже швидко й грамотно. Особливо цінними виявилися рекомендації на стику між-мовних і крос-культурних особливостей ведення бізнесу. Я - постійний клієнт BB System Ltd.

  Планую найближчим часом звернутися в компанію з питання заповнення візової анкети та отримання візи до Великобританії для закордонного відрядження.


ФОРМА ДОДАВАННЯ ВІДГУКІВ