ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КОРОЛІВСТВА ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ  ГРАМАТИКИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

27.12.2018

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КОРОЛІВСТВА ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ ГРАМАТИКИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

Барвиста англійська

Дорогі друзі, запрошую вас у захоплюючий світ граматики англійської мови. Перш за все хочу повторити прописні істини, які дозволили мені особисто не опустити руки і не розчаруватися в процесі вивчення іноземних мов.

По-перше, це теза про те, що той, у кого хороші здібності до математики, буде мати відмінні оцінки з англійської мови. Це дуже зрозуміла концепція, хоча для багатьох таке твердження є свого роду одкровенням. Але англійська мова належить до аналітичних мов, на відміну від російської або української, які є синтетичними. І тубільцю з безлюдного острова набагато легше буде вивчити англійську мову, ніж наші рідні. А ми володіємо ними вільно, навіть не підозрюючи про їх складності. Граматика англійської мови досить проста, аже рідко виходить за межі правил. Гарна ідея - вчити модельну фразу на кожне правило.

По-друге, на моїх очах сталося диво, коли моя одногрупниця, скромна і мовчазна дівчина, точно слідуючи завданням викладачів, кожен день регулярно проводила по декілька годин в лінгафонному кабінеті, слухаючи й повторюючи діалоги та тексти англійською мовою. Через місяць вона "зазвучала" й заговорила дуже близько до оригіналу. У неї пропав мовний бар'єр, вона перестала соромитися говорити. А для мене це стало прикладом, як кількісні зміни перейшли в якісні.

По-третє, всі лякаються кількості часових форм в англійській мові. Для себе я засвоїла правило, а пізніше його сформулював доктор Комаровський в абсолютно не мовній сфері, від чого воно стало для мене ще більш універсальним. “Що трапляється рідко, відбувається дуже рідко, а що трапляється дуже рідко, не відбувається майже ніколи”. Так само і з часовими формами в англійській мові - є дуже частотні варіанти, без яких вам не обійтися, а є такі форми, які потрібно знати і розуміти, але без їх використання в звичайних ситуаціях можна легко обійтися.

Як це зробити, я розповім трохи пізніше. І обіцяю, що це буде дивовижну подорож до Королівства Її Величності Граматики англійської мови.